ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ, 21 травня 2015 року

21 травня 2015 року о 12-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

БЄЛЯЄВОЇ НАТАЛІЇ СЕРГІЇВНИ на тему «Формування системи стратегічного управління витратами промислового підприємства», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України, заслужений економіст України, академік Академії економічних наук України зі спеціальності «Економіка підприємств»

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару