ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «ДЕБЕТ-КРЕДИТ» КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ КНУТД

13 травня 2015 року за ініціативою кафедри обліку і аудиту КНУТД відбулось підсумкове засідання наукового студентського гуртка «Дебет-Кредит» на тему «Пріоритетні засади формування обліково-аналітичного інструментарію у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях».

В роботі засідання взяли активну участь: завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н., проф. Скрипник М.І., к.е.н., доц. Бунда О.М. та студенти 3,4 та 5 курсів спеціальності «Облік і аудит».

В процесі роботи гуртка було обговорено основні перспективи і проблеми застосування обліково-аналітичного інструментарію в системі фундаментальних та прикладних наукових досліджень.

На засіданні наукового студентського гуртка «Дебет-Кредит» відбулося урочисте вручення дипломів студентам переможцям за кращі наукові доповіді підсекції «Організаційні та методичні аспекти бухгалтерського обліку і аудиту інноваційної діяльності підприємств України» секції «Економічні та соціально-політичні проблеми активізації інноваційної діяльності підприємств України» XIV Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі».

14.05.2015