Підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародною участю зі спеціальності «Технічна електрохімія»

В період з 11-13 травня 2015 року відповідно до наказу МОН України від 23.12.14 року №1560 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія».

Проведення на базі Київського національного університету технологій та дизайну Всеукраїнської олімпіади із спеціальності «Технічна електрохімія» відбувалось вдруге. В цьому році олімпіада розширила кордони, запросивши міжнародних учасників.

В олімпіаді цього року приймали участь 23 студенти з 5 ВНЗ України та 1 ВНЗ Білорусії:

• Київського національного університету технологій та дизайну, м. Київ
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», м. Київ
  • Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», м. Харків
  • Українського державного хіміко-технологічного університету, м. Дніпропетровськ
  • Черкаського державного технологічного університету, м. Черкаси
  • Білоруського державного технологічного університету, м. Мінськ

До складу журі увійшли представники 6 ВНЗ - учасників олімпіади.

На урочистому відкритті зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з науково-педагогічної роботи професор Ігнатьєва Ірина Анатоліївна. Також студентів привітали декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій доцент Баула Ольга Петрівна, голова журі - завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії КНУТД професор Барсуков В'ячеслав Зіновійович, керівники всіх команд – учасників.

Виконання конкурсного завдання олімпіади учасниками у стінах КНУТД та робота журі.

Проведення Олімпіади дало можливість перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців електрохіміків.

На підставі комплексної оцінки були визначені переможці як за загальними показниками , так і в кожній з певних номінацій. Цього року було запропоновано 4 номінацій ( «Теоретична електрохімія », «Хімічні джерела струму», «Корозія металів і сплавів», «Гальванотехніка»), що дозволило оцінити індивідуальні схильність до певних напрямків електрохімії і здібності кожного з учасників. Абсолютні переможці олімпіади визначалися за умовою виконання напрямків конкурсного завдання.

Призерами олімпіади стали:

І місце – Коробко Дмитро Іванович, студент Київського національного університету технологій та дизайну

ІІ місце – Наркевич Ольга Миколаївна, студентка Білоруського державного технологічного університету

ІІІ місце – Ковель Дмитро Васильович, студент Білоруського державного технологічного університету

ІІІ місце – Товкач Людмила Леонідівна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Грамотами були нагороджено:

• у номінації «Теоретична електрохімія» - Гладун Владислав Андрійович, студент Українського державного хіміко-технологічного університету
  • у номінації «Хімічні джерела струму» - Барановська Олеся Ростиславівна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
  • у номінації «Гальванотехніка» - Олійник Олексій Андрійович, студент Національного технічного університету «Харьківський політехнічний інститут
  • у номінації «Корозія металів і сплавів» - Руденко Наталія Олександрівна, студентка Національного технічного університету «Харьківський політехнічний інститут»

В командному заліку I місце виборола команда Білоруського державного технологічного університету,  II місце – команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»,  III місце – команда Київського національного університету технологій та дизайну, IV місце поділили команди Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» і Українського державного хіміко-технологічного університету. Команда Черкаського державного технологічного університету отримала грамоту за активну творчу участь в роботі олімпіади.

Окрім того почесними грамотами були нагороджені колективи університетів, які приймали участь у підготовці студентів до олімпіади.

Переможці, учасники, члени журі та оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародною участю.

14.05.2015