Наші дизайнери взяли участь у найбільшій вітчизняній виставці канцтоварів

1-3 квітня 2015 року у Виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбулась 15-та спеціалізована виставка канцелярських товарів та офісного приладдя "Світ канцелярії".

Старанно підготувались до цього заходу студенти і викладачі кафедри рисунку та живопису, спеціалізації «Графічний дизайн», які на замовлення організаторів виставки розробили 42 дизайн-проекти фірмового стилю виставки. З кращих робіт, надрукованих організаторами, була створена експозиція.

За результатами голосування відвідувачів та учасників виставки канцтоварів "Світ канцелярії 2015" дипломами були нагороджені студенти: Ключко Світлана (БДР2-11), Гінка Ілона (БДР1-11), Нікіщенко Дарія (БДР2-11), Ільїна Оксана (БДР1-11), Дидик Альона (МГДР1-14).

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбулося в на засіданні Вченої ради КНУТД. Ректор університету Іван Михайлович Грищенко вручив дипломи переможцям конкурсу.

Диплом за "Оригінальну ідею для макета виставки" отримала студентка групи БДР 1-11 Мальцева Анастасія. Диплом за "Оригінальний логотип" отримала студентка групи БДР 4-12 Квятковська Юлія. Диплом за "Краще графічне відображення тематики виставки" отримала студентка групи БДР 2-11 Терещенко Анастасія. Диплом за "Кращий фірмовий стиль" отримала студентка групи БДР 4-12 Купрієнко Катерина. Диплом за "Кращу візуалізацію ідеї виставки" отримав студент групи БДР 3-12 Александров Андрій. Доцент кафедри рисунка та живопису Кугай Тетяна Анатоліївна та старший викладач Мазніченко Оксана Володимирівна отримали Подяки за "Високий професіоналізм, плідну співпрацю та успіхи у вихованні талановитих дизайнерів".

15.05.2015