День матері

Жінка-матір... Скільки мудрості у значенні цих величних слів! Вшановуючи матір, ми вшановуємо початок усього сущого, берегиню земного буття, адже попри всі негаразди сучасна українська жінка вміє бути веселою, гостинною, щедрою, вдячною, знає ціну справжнім людським почуттям і завжди велична у своїй небайдужості до рідної землі.

13 травня на факультеті РІІТ відбувся концерт із нагоди Дня матері. Студенти та викладачі в творчій співпраці зуміли створити родинне свято, де по-справжньому відчувався домашній затишок, любов і повага, толерантні стосунки між представниками різних поколінь.

Родзинкою заходу став сімейний альбом у формі презентації зі світлинами мам співробітників факультету та студентів, а також присутність на святі мам студентів.

15.05.2015