ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КНУТД

У Київському національному університеті технологій та дизайну 31 серпня 2015 року пройшли загальні збори трудового колективу, на яких виступив ректор професор Грищенко Іван Михайлович зі звітом про підсумки діяльності Університету у 2014–2015 навчальному році та було визначено стратегію освітньої діяльності Університету у новому, 2015– 2016 навчальному році.

На початку загальних зборів їх учасникам було запропоновано переглянути фільм про роботу та здобутки Університету у минулому навчальному році. Це ніби був короткий екскурс у минуле. Всі ніби заново пережили події, учасниками яких була більшість присутніх. Після перегляду фільму Президія зборів розпочала роботу.

Перед колективом Університету зі звітом виступив ректор професор Грищенко Іван Михайлович. Ректор зупинився на основних напрямах діяльності Університету, відзначивши здобутки колективу Університету в минулому навчальному році, що були досягнуті зусиллями як керівників управлінської ланки, так і всіма членами трудового колективу. Зупинився ректор і на проблемних питаннях, які потребують подальшого вирішення за участі всього трудового колективу.

Ректор професор Грищенко Іван Михайлович визначив стратегію освітньої діяльності Університету у новому 2015–2016 навчальному році, окреслив напрямки подальшого розвитку Університету, як одного з провідних вищих навчальних закладів України.

31.08.2015