ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ КНУТД

31 серпня 2015 року на стадіоні Університету відбулася урочиста посвята у першокурсники.

В урочистих заходах брали участь ректорат Університету, почесні гості, студенти та батьки.

Урочисті заходи розпочалися з вітального слова ректора професора Грищенка Івана Михайловича.

З вітальним словом перед першокурсниками виступили:

Кремень Василь Григорович, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України;

Мартинчук Сергій Олександрович, Голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

З поетичними привітаннями до першокурсників звернулися:

Паламаренко Анатолій Нестерович, Герой України, народний артист України, Лауреат державної премії імені Т.Г. Шевченка,

а також Крищенко Вадим Дмитрович, народний артист України, поет-пісняр, співробітник нашого Університету.

Важливою складовою урочистих заходів була передача п’ятикурсниками першокурсникам символічного ключа до знань та символічного студентського квитка.

Музичне привітання подарувала студентам і гостям Лауреат міжнародного фестивалю «Доля», солістка народного вокального ансамблю «Смайл» Антоніна Скорятіна, студентка 5 курсу факультету Економіки та бізнесу.

Ректор професор Грищенко Іван Михайлович привітав з посвятою у першокурсники іноземних студентів.

31.08.2015