ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

7 вересня 2015 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт

1. МИТРОПАН СВІТЛАНИ ОЛЕКСІЇВНИ на тему «Організаційно-економічний механізм державної підтримки малого підприємництва», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Геселєва Наталія Валеріївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. ЧИГИРИК КСЕНІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ на тему «Механізм регулювання економічних ризиків підприємств», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами  економічної діяльності).

Науковий керівник:

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Рецензенти:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Євсейцева Олена Сергіївна, кандидат економічних наук, доцент,  доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару