ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

8 вересня 2015 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт

1. ВЕРГУН Антоніни Миколаївни на тему «Удосконалення організаційно-економічного механізму управління фінансовою безпекою (на прикладі підприємств легкої промисловості)», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (легка промисловість).

Науковий керівник:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Лойко Валерія Вікторівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Хмурова Вікторія Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

2. ВЕНЖЕГИ Дмитра Ігоровича на тему «Державне регулювання промислового виробництва України в посткризовий період», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Демченко Тетяна Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Роботу виконано в Уманському державному педагогічного університеті імені Павла Тичини.

Рецензенти:

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару