Два весла одного човна

Наука без практики мертва. З'єднувальним містком у цьому ланцюзі виступає навчальний заклад. Щоб був він надійним, працівники Київського національного університету технологій та дизайну постійно вивчають всі новинки  на провідних підприємствах держави.

«- Мета одна, - каже ректор університету Іван Грищенко, - іти  в ногу з часом, знати все нове, аби підвищувати якість навчання студентів».

Іван Михайлович щойно повернувся з спільного українсько-італійського підприємства РІФ – 1, заснованого на базі Житомирської взуттєвої фабрики. Там все найсучасніше: технології, обладнання, організація виробництва. Не випадково, переважна більшість майже тисяча зайнятих на виробництві працівників становить молодь. Закономірно й інше: підприємство левову частину продукції відправляє на експорт. При чому з гордим написом: “Вироблено в Україні!”

Отож – ми конкурентоспроможні! Продовжувати і розвивати цю  тенденцію мають нинішні студенти університету.

І дуже добре, - каже президент Ліги виробників взуття, шкіргалантереї, хутрових виробів “Укршкірвзуттяпром” Олександр Бородиня, - що ректор університету звіряє навчальний процес з виробничим. Завдяки цьому навчальні програми оновлюються, відповідають потребам ринку. Такий університет має майбутнє, бо промисловість і навчальний заклад – два весла одного човна.

Додамо, що між університетом і спільним підприємством РІФ–1 укладено угоду про співпрацю. Так ректор проклав шлях, яким підуть викладачі та студенти. Веде він до зміцнення економіки держави.

09.09.2015