Київський національний університет технологій та дизайну на 29-му Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion

Вже стало доброю традицією для нашого університету на початку нового навчального року брати участь у найбільшій в Україні галузевій виставці з легкої промисловості та індустрії моди Kyiv Fashion.

Під час урочистого відкриття виставки ректор КНУТД, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент  НАПН України, Заслужений працівник освіти України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Іван Михайлович Грищенко привітав учасників, відвідувачів, гостей та організаторів 29-го Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion, які підтримують вітчизняну легку промисловість, демонструють результати своєї праці, цікавляться інноваціями в цій галузі.

Наш університет достойно був представлений на цьому заході. Колекцію «Історичні костюми Сходу від Китаю до Ірану» представила кафедра художнього моделювання костюма.

Свої здобутки на стенді університету, на майстер-класах та семінарах пропонували кафедри технології трикотажного виробництва, технології конструювання швейних виробів, матеріалознавства, товарознавства та експертизи текстильних матеріалів, ергономіки та проектування одягу, дизайну.

Для викладачів та студентів факультету дизайну, а також технологій сервісу та моди участь у такому престижному міжнародному огляді - це не тільки можливість показати свій високий рівень професійної майстерності, але й місце обміну думками з колегами і партнерами, засіб підвищення кваліфікації, дослідження ринку, залучення до навчання в університеті майбутніх студентів.

09.09.2015