ВІТАННЯ З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТА

Вітаю студентів, викладачів факультету хімічних та біофрамацевтичних технологій з Днем фармацевтичного працівника України!

Ви присвятили своє життя служінню ідеалам добра та людяності, важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя. Впевнений, що ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благородністю у кращих гуманітарних традиціях.

Нехай щастям наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі, добробуту вам і вашим родинам, та нових звершень в ім'я нашої України!

Ректор                    І. Грищенко

18.09.2015