Прилюдний захист дисертаційних робіт, 20 жовтня 2015 року

Прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук відбудеться 20 жовтня 2015 року об 11-00 та о 13-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх:

1. ЗАЙЦЕВОЇ ЛЮДМИЛИ ОЛЕКСІЇВНИ на тему „Управління конкурентоспроможністю підприємств легкої промисловості” за  спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий керівник:

Матросова Людмила Миколаївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри державних фінансів Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Роботу виконано в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка МОН України.

Офіційні опоненти:

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук, професор, академік АЕН України, заслужений економіст України, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України,

Соколюк Галина Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту Хмельницького національного університету.

2. РАЛЛЄ НАТАЛІЇ ВІКТОРІВНИ на тему „Когнітивне управління розвитком національного господарства” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством

Науковий керівник:

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну  МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Ольшанська Олександра Володимирівна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри регіональної економіки та туризму ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» МОН України,

Іванченко Надія Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики Інституту економіки та менеджменту Національного авіаційного університету.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю.

23.09.2015