Інтеграція фармацевтичної освіти, науки і практики

Літня спека не стала на заваді зустрічі ректора Київського національного університету технологій та дизайну Грищенка Івана Михайловича та генерального директора ВАТ «Фармак» Жебровської Філі Іванівни. Керівники обговорили перспективи співпраці в освітній та науковій діяльності.

В Університеті підготовка фахівців-фармацевтів здійснюється з 2003 року. За дванадцять років, що минули, кафедра промислової фармації здобула визнання серед роботодавців галузі, які із задоволенням приймають випускників на роботу.

За результатами переговорів сторони дійшли згоди щодо проведення практичної підготовки студентів КНУТД на базі ВАТ «Фармак»; забезпечення навчального процесу в університеті сучасним лабораторним устаткуванням та створення нової хімічної лабораторії в межах проекту «Фармак 90»; участі молодих вчених у наукових семінарах та конференціях, присвячених проблематиці фармацевтичної галузі.

25.09.2015