Навчання в Черкасах, а диплом столичний

З 2015-2016 навчального року для молоді Черкащини столична освіта стала ще більш доступною. На базі Черкаського бізнес-коледжу Київським національним університетом технологій та дизайну відкрито Черкаський навчально-консультативний центр. Відтепер студенти можуть навчатися в столичному вищому навчальному закладі, не покидаючи своєї малої батьківщини.

У даному осередку столичної освіти нині понад 100 студентів здобувають освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавра» та «магістра» за такими напрямами, як: графічний дизайн, комп’ютерна інженерія, економіка підприємства, маркетинг, облік і аудит, фінанси.

І хоча Київський національний університет технологій та дизайну вже представлений на Черкащині факультетом ринкових, інформаційних та інноваційних технологій, створення нового центру значно розширить доступність якісної освіти в регіоні.

Однією з новинок для студентів, які вже вступили до університету на базі цього центру, є Модульне середовище навчального процесу КНУТД. Вони із захопленням відгукуються про можливість у режимі «on-line» отримати будь-яку методичну інформацію, необхідну для вивчення дисципліни.

Часи змінюються. Освіта XXI століття – це така освіта, яка «йде» до кожного, хто її потребує. Тож Київський національний університет технологій та дизайну, який, до речі, цього року святкує своє 85-річчя, дбаючи про добрі традиції, крокує в ногу з часом. Залишається побажати студентам Черкаського навчально-консультативного центру КНУТД сумлінно Навчатись, бути здоровими та щасливими. Переконані, вони є майбутнім не тільки Черкащини – а й усієї України.

25.09.2015