Кафедра іноземних мов провела засідання наукового гуртка „Fachdeutsch“ за темою „Projekte und Konzepte der modernen Ausbildungstechnologien“

24 вересня 2015 на кафедрі іноземних мов відбулося засідання наукового гуртка „Fachdeutsch“ за темою „Projekte und Konzepte der modernen Ausbildungstechnologien“ . На засіданні були присутні студенти всіх факультетів КНУТД, які вивчають німецьку мову. Обговорювалися актуальні концепції сучасних технологій навчання, їх практичне застосування, а також мотивації вивчення іноземної мови в умовах сучасного світу. Доповідь студента 4 курсу Касумова О.О. (гр.БІО-2-12), в якій він поділився своїм власним досвідом вивчення іноземних мов за допомогою сучасних технологій та підходів, викликала живий інтерес та жваве обговорення. Даний досвід допоможе студентам визначитися з власним, саме їм прийнятним, методом оволодіння мовою.

25.09.2015