Наш університет на Міжнародній виставці «Освіта та Кар’єра – День студента 2015»

У період 12-14 листопада 2015 року Київський національний університет технологій та дизайну брав участь у Міжнародній виставці «Освіта та Кар’єра – День студента 2015», яка проводилась у Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

За традицією на цій виставці проходила урочиста Церемонія нагородження переможців П’ятого всеукраїнського студентського Фестивалю виставкових технологій «Експо-Зірка».

До конкурсної програми Фестивалю, яка включала 7 номінацій, надійшло 129 робіт від 121 студента з 9 вищих навчальних закладів Києва, Маріуполя, Черкас.

Наш університет здобув 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі у номінаціях «Виставковий інформаційний дизайн», «Дизайн виставкового стенду», «Виставковий фоторепортаж» та «Виставковий відеодизайн».

Крім медалей та Почесних дипломів від організаторів: Київського національного університету технологій та дизайну та Виставкової федерації України переможці отримали «солодкі призи» від Генерального спонсора – виставкової компанії «Експо Лайн», унікальний фотоальбом від Національної спілки фотохудожників України та грошові заохочення від виставкової компанії «АККО Інтернешнл».

Цікаву культурну програму Фестивалю підготував університетський Центр культури і мистецтв.

Усіх лауреатів «Експо-Зірки» привітав президент Виставкової федерації України О.М. Пашкевич.

В урочистій обстановці організатори виставки «Освіта та Кар’єра – День студента 2015» вручили нашому університету Золоту медаль за досягнення у впровадженні інформаційних технологій в освітню діяльність.

По закінченню Фестивалю учасники, їх наукові керівники, молоді артисти, спонсори та організатори піднялись на сцену для колективного фотографування.

17.11.2015