День Студента – щорічне свято студентської молоді

Свято встановлено згідно з Указом Президента «Про День студента» від 16 червня 1999 року. За 16 років святкування цей день став не просто днем студента. Студенти з гордістю святкують 17 листопада як професійне свято!

У вівторок, 17 листопада, відбулось святкування «Міжнародного дня Студента» і в Київському національному університеті технологій та дизайну. Традиційно керівники університету вітають студентів зі святом.

Відкрив концерт урочистим словом і передав вітання від ректора університету голова студентської первинної профспілкової організації Кожушко Роман Юрійович та побажав студентам вдалих сесій, завжди хорошого настрою і бажання проявити себе в житті суспільства.

Доброю традицією в університеті стало нагородження грамотами та преміями студентів відмінників навчання, спортсменів, представників громадського самоврядування.

Також студенти організували в другій частині свята незвичайний концерт з шоу-програмою та студентську вечірку.

Ректор університету Іван Михайлович Грищенко привітав студентів зі  святом та  прийняв участь у виступі КВН.

В свою чергу студенти привітали ректора з його днем народженням та святом студенів. Вручили ректору Подяку від студентського самоврядування та подарунок від студентської профспілкової організації, який студенти спеціально привезли з міста Львова.

Святковий фуршет закінчився яскравою  дискотекою.

Вітаємо наших Студентів зі святом!!!

19.11.2015