Визначені фіналісти XІІI Міжвузівського конкурсу молодих дизайнерів одного образу «Сузір’я «Каштан»-2015

Визначені фіналісти XІІI Міжвузівського конкурсу молодих дизайнерів
одного образу «Сузір’я «Каштан»- 2015

17 грудня В Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся півфінал XІІІ Міжвузівського Новорічно-різдвяного конкурсу молодих дизайнерів “Сузір’я ”Каштан” – 2015 .

За його результатами з понад 70ти образів до фіналу пройшли:

Номінація Новорічний бал:

Татунець Юлія «Зимний сон»

Лазарчук Марія, Піддубна Олена, Назар’єва Елизавета «GEOMETRICA»

Горбань Євгенія «Лебедь»

Подобна Анастасія «Snowdrop»

Найдьонов Володимир «Spirit»

Смолова Анна «Бик»

Євдокимович Богдан «Вінценосний журавель»

Пасічник Марія «Manta birostris»

Номінація Маскарад:

Михалюк Катерина, «Бережись автомобіля»

Фатеєва Віра, «Test001»

Пушкарьова Марина, «Silver shark»

Харченко Анна, «Cannonball flower»

ШумейкоТетяна, «Black in eternity»

Макеєва Катерина, «Чорна вдова»

Кобилинська Марія, «Архетип в кольорі»

Номінація Святки:

Фото 16 Муравицька Мар’яна, «Подолянка»

Сторожук Олена, «В полі»

Головня Ганна, «Петриківські барви»

Мисак Соломія,«Breath of flowers»

4-6 лютого 2016 р. - Фінал (Місце проведення: Виставковий комплекс ЕКСПОПЛАЗА в рамках Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion )

Оргкомітет запрошує взяти участь у продовженні півфінальнного туру конкурсної програми.

Для заочної участі у півфіналі - заявки приймаються до 20 січня 2016р. (тільки фото робіт і анкета).

До участі допускаються студенти профільних навчальних закладів, молоді дизайнери.

В рамках конкурсу проводяться наступні заходи:

“Сузір’я ”Каштан”- 2015 – новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів одного образу (костюму) у номінаціях:

“Святки” (традиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряжені);

“Новорічний бал” (вечірні або святкові ансамблі Haute Couture);

“Маскарад” (видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних та нетрадиційних матеріалів та засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі)

“Взуттєве монпансьє ” (одна пара святкового взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами)

Нагородження: 1, 2, 3 місце за кожною з номінацій.

Конкурс-виставка предметів новорічно-різдвяного декору

До участі у конкурсі приймаються вироби ручної роботи новорічно-різдвяної тематики у номінаціях:

“Різдвяна ялинкова іграшка”
Іграшки із традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів. Кількість 1-5 шт.

Новорічна ялинка

“Різдвяна листівка” – сувенір (з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів).
Напрями: триптих – 3 листівки (мала серія); дитяча листівка; комічна (з надписами та малюнками комічного змісту); листівка-поздоровлення тощо.

Пано

Текстильні вироби

Ескізи ( або фото) робіт та анкету до участі у конкурсі необхідно подати до оргкомітету до 10-го грудня 2015 р. - для очної участі у півфіналі.

Заявки приймаються особисто, поштою або електронною поштою.

Оргкомітет зобов’язується проінформувати про участь у фіналі конкурсі до 25 січня 2016 р. офіційним запрошенням.

Анкету можна завантажити за посиланням

До участі у конкурсі (одного образу) з собою мати музичну фонограму (регламент виходу – 2 хв).
Оргкомітет може надати моделей, у разі необхідності.
Розклад репетицій буде надано окремо.

УЧАСТЬ у конкурсі - 100 грн. (оплата здійснюється при подачі заявки на участь).
Для студентів КНУТД - безкоштовно.

Оргкомітет конкурсу:
КНУТД „Студентський Будинок Моди”
Корпус 4, вул. Немировича-Данченка, 2,
тел.: (044) 256-21-12, (096) 281 32 70