Міжнародна літературно-мистецька премія ім. Григорія Сковороди

У Київському національному університеті технологій та дизайну 22 грудня 2015 р. відбулося вручення Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди.

Цю відзнаку у 2005 році заснували Волинське товариство «Світязь» і «Чернігівський інтелектуальний центр» за сприяння Національної спілки письменників України, Інституту літератури імені Тараса Шевченко, Національної Академії Наук України та міжнародних громадських організацій.

Із вступним словом до присутніх звернувся ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Михайлович Грищенко.

Премії отримали письменник, фотохудожник - Володимир Калініченко, відомий співак - Руслан Христиченко, художник - Володимир Борошнєв, творець народного музею на Полтавщині Сергій Мисник, письменниця, журналістка Лідія Корсун (США) (замість неї премію отримала її донька).

Урочистий концерт завершив церемонію нагородження.

На сцені виступали відомі артисти – тріо бандуристів «Пісенне джерело», фольклорний ансамбль «Берегиня» з Кролевця, що на Сумщині. Заслужені працівники культури Ніна Патлах, Олена Копейченко, Ларіса Овчар; Народний артист України Валерій Петренко; Заслужений діяч мистецтв України Олексій Чухрай та Руслан Христиченко; поет Михайло Шевченко та Народна артистка України Євдокія Колесник; жіночий вокальний ансамбль «Рідна пісня»; поетеса,ведуча радіопрограм Ніна Шаварська; Народна артистка України Ольга Чубарева та квартет «Гетьман». Митці виконували твори лауреатів премії.

25.12.2015