Київський національний університет технологій та дизайну на міжнародній спеціалізованій виставці взуття, хутра та шкіри LEATHER AND SHOES 2016

Як і багато років поспіль, цього року Київський національний університет технологій та дизайну прийняв активну участь у міжнародній спеціалізованій виставці взуття, хутра та шкіри LEATHER AND SHOES 2016.

27 січня 2016 року, ректор університету Іван Михайлович Грищенко, а також представники ректорату та факультетів відвідали виставку. В ході роботи виставки ректор відвідав стенд університету та поспілкувався з діловими партнерами.

Цього року особливий інтерес серед відвідувачів та представників підприємств-виробників взуття привернув стенд Київського національного університету технологій та дизайну, на якому демонструвалася робота 3D сканера для виготовлення макету колодки взуття.

28.01.2016