Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

13-17 січня 2016 року у м. Вільнюсі (Литовська республіка) за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України, Посольства Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на базі Литовського центру дітей та молоді відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

У міжнародному конкурсі брали участь представники з України, Литви та інших країн.

Метою фестивалю була підтримка обдарованої студентської молоді та талановитих дітей, сприяння дружнім зв'язкам, обмін досвідом, підвищення професійної майстерності творчих особистостей.

Студентка 3 курсу спеціальності «Дизайн» факультету РІІТ Чабаненко Марія представила на конкурс український рушник, ляльку в національному вбранні, вишиті гладдю скатертини та серветки.

Чабаненко Марія посіла 1 місце у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» (керівник - доцент Попова І.І.).

28.01.2016