У рамках партнерства. Робоча нарада з енергоефектиності на базі українсько-італійського підприємства ТОВ «РИФ-1» (TM Inblu)

Сьогодні офіційними партнерами університету є понад 45 підприємств та установ. Розвиток співпраці з ними - запорука результативної науково-інноваційної діяльності університету.

Для поширення досвіду, набутого в університеті з питань з енергозбереження, обговорення майбутніх перспективних проектів, 3 лютого 2016 р. у м. Житомир та м. Бердичів на промислових площадках українсько-італійського підприємства ТОВ «РИФ-1» (TM Inblu) пройшла спільна робоча нарада проректора з наукової та інноваційної роботи проф. Каплуна В.В. та власника і керівника підприємства Фабіо Регози.

Наразі досягнута домовленість про проведення фахівцями університету енергоаудиту та формування пропозицій щодо зменшення споживання енергоносіїв на підприємстві.

05.02.2016