Екскурсія на засідання Київської міської Ради

Увага Нова Можливість!

Екскурсія на засідання  Київської міської Ради

Студентський профком Київського національного університету технологій та дизайну, створює новий та єдиний проект для студентів КНУТД та інших ВНЗ міста Києва.

За ініціативою ППОС КНУТД, кожен студент має змогу відвідати засідання Київської міської ради.

І побачити як створюються, приймаються нові проекти, як працюють новообрані депутати Київської міської ради, особисто поспілкуватися з кожним депутатом та ще багато цікавого.

Для того, щоб відвідати засідання постійних комісій Київської міської ради, пройдіть будь-ласка онлайн реєстрацію, або залиште свою контактну інформацію ( П.І.Б, номер телефону, факультет та група) в студентському профкомі, кабінет 4-0218.

Долучайтесь до Профкому студенів КНУТД та приймайте активну участь в житті свого університету!

Слідкуйте за оновленням, попереду багато цікавих проектів!!

Завжди Ваш студентський профком!

24.02.2016