Пишаємось і вітаємо нашого Ректора!

Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик «Освіта» підбив підсумки рейтингу «кращі освітяни  2015 року» , відзначивши попередній рік як дуже складний, але вимоги і труднощі не знижували творчих поривань, не зменшували професійних звершень патріотично налаштованих людей і їх віри в позитивні зміни. Вони боролися, писали книги, здійснювали наукові пошуки, виховували юну зміну на особистих прикладах. Не зупинялися, демонструючи свою безкомпромісність і сміливість.

За версією читачів тижневика «Освіта»,  Івана Михайловича  Грищенка ректора Київського національного університету технологій та дизайну визнано кращим освітянином року лауреатом  відзнаки «Засвіти вогонь» за сподвижництво  у справі інтеграції університету в європейський освітній та науковий простір.

Вельмишановний Іване Михайловичу, пишаємось і щиро вітаємо Вас!

29.02.2016