Проведення 2 етапу Всеукраїнських олімпіад зі спеціальностей «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів»

12-14 квітня 2016 року на базі КНУТД відбудуться Всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальностей: «Конструювання та технології швейних виробів» та «Проектування взуття та галантерейних виробів» за напрямом «Технологія виробів легкої промисловості».

Запрошуємо студентів ВНЗ України та зарубіжжя взяти участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади 2015-2016- навчального року за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів», яка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № № 1247 від 27.11.2016 р. буде проводитись на базі Київського національного університету технологій та дизайну 12-14 квітня 2016 року.

Більш детальна інформацію щодо програми проведення та конкурсних завдань в інформаційних листах:

Запрошуємо студентів КНУТД взяти участь у ІІ турах  олімпіади за дисциплінами та спеціальностями, які відбудуться у ВНЗ України.

Перелік олімпіад та базових ВНЗ

02.03.2016