Проведення 2 етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

20-22 квітня 2016 року в КНУТД відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності

«Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.15 року Київський національний університет технологій та дизайну призначений базовим вищим навчальним закладом з проведення 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2015-2016 навчального року зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» (напрям підготовки «Машинобудування та матеріалообробка»).

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» відбудеться на базі Київського національного університету технологій та дизайну 20-22 квітня 2016 року.

Для участі в Олімпіаді запрошуються студенти, які навчаються за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» – 4 студенти від ВНЗ, які раніше не брали участь в міжвузівському турі олімпіади.

Анкети на участь у Всеукраїнському турі олімпіади  надіслати до оргкомітету не пізніше 16 березня 2016 року.

Програма Олімпіади:

20 квітня

10.00  -  16.00

- реєстрація учасників Олімпіади (в online-режимі);

21 квітня

9.30  -  9.50

10.00  -  14.00

14.00  -  15.00

15.00  -  17.00

-  відкриття Олімпіади (конференц-зал, корп. № 1)

-  виконання конкурсних завдань (зал засідань Вченої

Ради, корп. № 1, 4-ий поверх, ауд.1-0408);

- обідня перерва

- виконання конкурсних завдань (зал засідань Вченої Ради, корп. № 1, 4-ий поверх, ауд.1-0408).

22 квітня

14.00  - 15.00

-  підведення підсумків, вручення дипломів, грамот

пам’ятних подарунків переможцям  олімпіади (зал

засідань Вченої Ради, корп. № 1, 4-ий поверх,

ауд.1-0408);

Конкурсні завдання Олімпіади та їх оцінювання

Кожне конкурсне завдання Олімпіади включає в себе 3 питання за вибраними напрямами з навчальних дисциплін:

1. Розрахунок та конструювання типових машин:

• складання структурних схем механізмів машин за їхніми структурними формулами;
  • визначення функцій положення типових механізмів машин;
  • кінематичний аналіз дезаксіального кривошипно-повзунного механізму точним та наближеним способами.

2. Комп’ютерне проектування машин:

• побудова кінематичних схем типових плоских механізмів у прикладній комп’ютерній програмі AutoCAD (або Compas) та побудова траєкторій характерних точок цих механізмів;
  • побудова 3D моделі деталей машин з натури у прикладних комп’ютерних програмах (на вибір SolidWorks, AutoCAD, Compas 3D);
  • визначення маса-інерційних параметрів деталей машин за їхніми 3D моделями.

3. Експлуатація та обслуговування машин:

• технічне обслуговування технологічного обладнання легкої промисловості;
  • визначення технологічних характеристик обладнання легкої промисловості.

Відповіді на запитання конкурсного завдання оцінюється за бальною системою:

• перше питання оцінюється до 30 балів;
  • друге питання оцінюється до 30 балів;
  • третє питання оцінюється до 40 балів.

Оцінку конкурсних завдань здійснює журі Олімпіади.

Учасники олімпіади повинні мати при собі студентський квиток, паспорт, мікрокалькулятор, посвідчення про відрядження. Квитками на проїзд оргкомітет не забезпечує. Проживання та харчування за кошти учасників. Проїзд від залізничного вокзалу метрополітеном до станції «Печерська», або тролейбусом № 14 до зупинки «Військовий госпіталь», маршрутним таксі № 14, № 480 до вулиці Щорса.

Адреса оргкомітету: Київ – 01011, вул. Немировича-Данченка 2, головний (І) корпус, другий поверх, каб. 1-0252, відділ інформаційного забезпечення та трансферу технологій, тел. (044) 256-84-27, Єрмоленко Інна В’ячеславівна;

Відповідальний секретар оргкомітету олімпіади – к.т.н., доцент кафедри МЛП Дворжак Володимир Миколайович; т. (044)2562918

e-mail: ,

02.03.2016