Форум «Взаємодії та розвитку»

1 березня Студентський парламент Київського національного університету технологій та дизайну взяв участь у форумі «Взаємодії та розвитку», організований громадською організацією «Let’s do it, Ukraine», який відбувся у стінах КМДА.  Захід проводився з метою поліпшення екологічної ситуації у м. Києві, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства та самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху.

До участі у форумі були запрошені представники органів державної влади, ЗМІ, студентське самоврядування міста, громадські організації та бізнес структури, районні координатори та волонтери.

У рамках заходу учасники розглянули низку важливих тем, зокрема:

• міжнародний досвід взаємодії державного сектору, громадськості та бізнесу у вирішенні екологічних проблем;
  • екологічні проблеми України та методи їх вирішення;
  • важливість залучення лідерів думки та молодіжних лідерів до вирішення екологічних проблем;
  • поліпшення стану благоустрою у м. Києві;
  • структура реалізації акції «Зробимо Україну чистою разом» у столиці.

Представники Студентського парламенту Київського національного університету технологій та дизайну брали активну участь в обговоренні питань поліпшення екологічного стану у м. Києві та подальших спільних заходів студентського самоврядування  КНУТД, громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» та КМДА.

Разом нам вдасться реалізувати безліч проектів на благо столиці!

03.03.2016