2 березня відбувся семінар-нарада «Термосанація: технології, інвестиції, енергоефективність»

Пошук університетом партнерів щодо використання сучасних технологій термомодернізації власних будівель став головним чинником організації та проведення 2 березня семінару «Термосанація: технології, інвестиції, енергоефективність» під головування проректора з наукової та інноваційної роботи проф. В.Каплуна.

Проведення семінару сталу можливим завдяки ініціативи директора  Центру управління енергоефективністю Київського національного університету технологій та дизайну Анатолія Козленка.

З цікавою презентацією щодо технологій активного утеплення фасадів будівель Ecocolt виступив Анатолій Мачулко, генеральний директор ТОВ «Гефест». Жвава дискусія щодо особливостей використання сучасних технологій утеплення фасадів точилася за участю представників банківського сектору, представників бізнесу та професійних енергоаудиторів.

Київський національний університет технологій та дизайну вже не вперше збирає фахівців для обговорення техніко-економічних засад зменшення споживання енергоносіїв та розроблення інвестиційних проектів з енергоефективності. Сьогодні був зроблений ще один крок до поставленої мети.

Організатори щиро вдячні учасникам за плідну співпрацю.

03.03.2016