Еко-клуб КНУТД на екологічному фестивалі GREEN FUN FEST

Активісти та куратори Еко-клубу КНУТД відвідали фестиваль GREEN FUN FEST. Фестиваль був присвячений всім аспектам перетворення відходів у корисні речі. Організатори демонстрували, як звичайне сортування відходів будинку перетворити в творчий процес, як вплинути на комфорт і життя в місті.

Активісти ознайомились як з поширених у сучасному суспільстві відходів (упаковки та пляшки ПЕТ, «тетрапак», скляні, а також автомобільні шини) в Україні та світі створюються нові цікаві речі, народжуються соціальні та арт-проекти, які перетворюються в глобальні компанії. Наші учасники поділились і власним досвідом з відвідувачами.

Під час участі у лекторії від доповідачів дізнались про актуальні аспекти проблеми утилізації відходів в Україні, в тому числі токсичних, можливість їх впливу на комфорт і життя в місті.

Отримані знання активісти та куратори Еко-клубу КНУТД планують пропагувати в стінах нашого університету, використовувати в особистому житті, це дозволить проводити ефективну просвітницьку діяльність на шляху євроінтеграції та сталого розвитку.

03.03.2016