Весняна прем’єра

21 березня 2016 року у актовій залі 1-го корпусу відбулася прем’єра вистави «Вечори на хуторі близь Диканьки» за участі декількох творчих колективів Центру культури та мистецтв нашого університету: театральної студії, народного ансамблю естрадного танцю «БУМ» та нових друзів – запрошених професійних акторів. Всі учасники вистави вражали своєю майстерністю, органічністю, ентузіазмом. Режисер – постановник Олександр Білера – художній керівник театральної студії, який виконував у виставі одну з характерних ролей.

Незвичайною була атмосфера в глядацькій залі: зацікавленість, підтримка, дружній сміх, а в фіналі всі глядачі стоячи вітали учасників спільного театрального проекту, які подарували стільки позитивних емоцій, демонструючи нові можливості творчої співпраці.

21.03.2016