Київський національний університет технологій та дизайну відвідав Джованні Оттонелло, креативний директор італійського Istituto Europeo Di Design

В рамках щорічної події у світі моди  Ukrainian Fashion Week - 2016 до України завітав Джованні Отонелло, відомий професор Інституту Європейського дизайну, креативний директор італійського Istituto Europeo Di Design.

Дизайнер Джованні Оттонелло відвідав і Київський національний університет технологій та дизайну. Професор побував у дизайнерських студіях та на виставках студентських робіт.

Джованні Оттонелло провів семінар на тему «Що таке креативність», в ході якого поділився своїм професійним досвідом та розповів нашим студентам про важливість перших правильних професійних кроків у створенні власного бренду.

Дружня атмосфера сприяла пошуку професійних питань, на які майстер відповідав із задоволенням, залюбки спілкуючись з нашими студентами та викладачами.

22.03.2016