СВЯТО «МАСЛЯНОЇ» В ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

У «Прощену неділю», 13 березня, викладачі та співробітники Університету за підтримки профкому КНУТД відвідали «Місто тисячі музеїв» Переяслав-Хмельницький Київської області.

В Переяслав-Хмельницькому співробітники відвідали архітектурні і історичні пам’ятки, такі як чоловічий монастир на честь Архістратига Михаїла, Успенський собор, площу на якій відбулась історична подія підписання Угоди Воз’єднання.

Також до 202-ї річниці від дня народження геніального українського поета Тараса Шевченка відвідали садибу-музей в якій був написаний видатний твір «Заповіт».

В музеї «Народної архітектури та побуту» відвідали свято «Масляної»,  на якому долучились до народних обрядів проводів зими та зустрічі весни.

22.03.2016