Студенти КНУТД вдруге пройшли практику на швейному підприємстві «FLAXPOL» у Польщі

Вже вдруге студенти Київського національного університету технологій та дизайну пройшли практику в рамках співпраці між університетом і швейним підприємством «Flaxpol» (м. Ключборг, Польща).

Цього разу така можливість була надана студентам:

• кафедри ЕПО факультету дизайну - Щербань Л.,
  • кафедри ТКШВ факультету технологій, сервісу і моди - Деребага О., Рябовол Д., Рябовол А.

Ця практика проходила протягом місяця з 2 по 28 лютого 2016 року. Програма практики була дуже насиченою, цікавою та пізнавальною: володіння навичками роботи з САПР у виробництві одягу «Optitex», виконання ескізів і технічних малюнків моделей одягу в графічному редакторі «Corel Xara», розробка технологічної послідовності виготовлення одягу різного асортименту і призначення, вивчення і аналіз різновидів виготовлених підприємством швейних виробів, матеріалів і фурнітури для їх виготовлення.

Також студентам було організовано чотириденна екскурсія в такі міста як Освенцим, Величка, Краків і Закопане. Дівчата ознайомилися з історією та культурою, звичаями та особливостями життя Польщі.

22.03.2016