Відкриття виставки Baby Fashion

22 березня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття 18-ї міжнародної виставки Baby Fashion.

На офіційному відкритті був присутній Ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Михайлович Грищенко. Він відвідав експозиції та стенди учасників виставки.

Студенти та викладачі Київського національного університету технологій та дизайну також представили свої роботи.

В рамках програми виставки Ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Михайлович Грищенко відкрив чергове засідання Кластеру легкої промисловості. На засідання Кластеру були запрошені заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєв Петро Олександрович, заступник директора, начальник управління промисловості та інноваційної політики Баган Анатолій Олександрович, Генеральній директор ПАТ «Чинбар» Ліщук Віктор Іванович, а також директори підприємств Півовар Олег Георгійович, Прохоровський Андрій Станіславович, Іванова Людмила Іванівна, директор Черкаського державного бізнес-коледжу Куклін Олег Володимирович.

В ході засідання розглядались загальні питання щодо науково-інвестиційних проектів Кластеру, ролі університету у зміцненні економіки м. Києва через використання наявного наукового потенціалу, обговорювались презентації інвестиційного проекту «Шкіра і взуття спеціального призначення» та інвестиційного проекту «Блакитний захист: спорт та захист дітей на водоймах м. Києва». Під час засідання також оцінили результати роботи легкої промисловості м. Києва у 2015 році та визначили основні задачі Влади у діяльності Кластеру.

23.03.2016