Науково-практичний семінар «Ефективне проектування виробів легкої промисловості на основі САПР «Грація»

Факультет дизайну запрошує викладачів і студентів, керівників і фахівців швейних підприємств 24 березня 2016 р. о 13-30 в ауд. 4-0104 Київського національного університету технологій та дизайну на науково-практичний семінар «Ефективне проектування виробів легкої промисловості на основі САПР «Грація».

Програма семінару:

1. Повна автоматизація конструкторської підготовки:

- побудова комплекту лекал виробу в базовому розмірі;

- автоматична побудова лекал в необхідному діапазоні розмірів і зростів;

- автоматична побудова лекал моделі за індивідуальними розмірними ознаками;

- автоматична перебудова лекал при зміні прибавок, властивостей матеріалів тощо.

2. Автоматизація технологічної підготовки:

- складання технологічних послідовностей виготовлення і схем розподілу праці;

- розрахунок часу і вартості виготовлення;

- облік виконаних швачками робіт і розрахунок заробітної плати.

3. Автоматизація побудови оптимальних розкладок з врахуванням вимог технологічності і економічності з використанням універсального підходу.

4. Автоматизація вирішення завдань Обліку, Планування і Управління для забезпечення керівництва достовірною інформацією для оперативного ухвалення рішень.

Вхід вільний. Телефони для довідок:  (044) 256 21 84;   (096) 142 11 35

23.03.2016