ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМ'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

18 квітня 2016 року о 13.30 в ауд. 1-0293 відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості:

• МУЗИЧИШИНА Сергія Володимировича на тему «Удосконалення пристроїв зниження динамічних навантажень в’язальних машин та автоматів»

Науковий керівник:

д.т.н., проф. Піпа Б.Ф., заслужений діяч науки і техніки України.

Рецензенти:

д.т.н., проф. Місяць В.П., професор кафедри прикладної механіки та машин   КНУТД;

д.т.н., проф. Чабан В.В., професор кафедри прикладної механіки та машин КНУТД, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

• РУБАНКИ Миколи Миколайовича на тему «Удосконалення роторних дробарок для переробки відходів легкої промисловості»

Науковий керівник:

д.т.н., проф. Місяць В.П., професор кафедри прикладної механіки та машин КНУТД.

Рецензенти:

т.н., проф. Піпа Б.Ф., заслужений діяч науки і техніки України;

к. т. н., доц. Березін Л.М., доцент кафедри прикладної механіки та машин  КНУТД.

12.04.2016