Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека» у 2015–2016 навчальному році

З метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців з різних напрямів легкої промисловості 6–7 квітня 2016 року студенти кафедри ергономіки і проектування одягу  факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі науки «Цивільна оборона та пожежна безпека», організатором якого згідно з наказом Міністерства освіти і науки України є Національний університет цивільного захисту України (м. Харків).

На розгляд галузевої конкурсної комісії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека» було представлено 59 наукових робіт. На підсумковій науково-практичній конференції конкурсу виступили 25 молодих науковців із 24 вищих навчальних закладів нашої держави http://nuczu.edu.ua/ukr/news/?id=4915.

За результатами обговорення подана на конкурс наукова робота студентів  Євтушик Ольги Володимирівни і Горіславець Інни В’ячеславівни на тему «Розробка спеціального одягу для ведення аварійно-рятувальних робіт в цивільній авіації» отримала почесне ІІ місце і нагороджена Диплом ІІ ступеня.

12.04.2016