ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО УЧАСТІ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ГР. БІО -1-2-12 У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З МЕНЕДЖМЕНТУ

4 квітня 2016 року студенти кафедри менеджменту КНУТД гр. БІО-1-2-12 прийняли участь у другому турі ІІІ Міжнародної олімпіади з менеджменту, яка проводиться в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості». Захід проводився у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». Ініціаторами олімпіади є Міжнародна гільдія професіоналів якості і Клуб лідерів якості країн Центральної та Східної Європи за сприяння Української асоціації якості.

Переможцями олімпіади стали студенти нашого Університету Стоцька Надія (гр. БІО-1-12) та Копа Аліна (гр. БІО-2-12). Диплом Лауреата отримав Лисенко Богдан (гр. БІО-2-12).

В олімпіаді також приймали участь і показали високі результати студенти нашого Університету Бикова Валерія (гр. БІО-1-12), Острякова Валентина (гр. БІО-1-12) та Попова Катерина (гр. БІО-1-12).

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади!

12.04.2016