Відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість»

13 квітня 2016 року відбулось урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів» та «Проектування взуття та галантерейних виробів».

Зі вступним словом до учасників звернувся голова оргкомітету олімпіади, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Чабан Віталій Васильович. Також виступили декан факультету технологій, сервісу та моди професор Зубкова Людмила Іванівна; заступник голови журі Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів», декан факультету дизайну професор Колосніченко Марина Вікторівна; голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів професор Березненко Сергій Миколайович.

В олімпіаді цього року приймають участь 31 студент з 5 ВНЗ Українита 1 ВНЗ Білорусії:

• Хмельницького національного університету;
  • Мукачівського державного університету;
  • Української інженерно-педагогічної академії, м. Харків;
  • Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Вітебського державного технологічного університету (Білорусь).

До складу журі увійшли представники 5ВНЗ - учасників олімпіади.

13.04.2016