Участь у семінарі на тему: «Електропневматичні засоби автоматизації» ф. Camozzi (Італія)

З 06.04.2016р. по 08.04.2016 року студенти та викладачі кафедри прикладної механіки та машин і кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки факультету мехатроніки та комп'ютерних технологій прийняли участь в семінарі «Електропневматичні засоби автоматизації» ф. Camozzi (Італія) м. Київ.

На семінарі обговорювалися основні принципи розробки пневматичних та електропневматичних автоматизованих систем, застосування програмованих логічних контролерів в мехатронних системах керування та нові тенденції розвитку пневмоавтоматики на прикладі продукції та практичного досвіду ф.  Camozzi (Італія). Також під час семінару учасники пройшли навчання для підвищення кваліфікації в науково-учбовому центрі на спеціальному фірмовому обладнанні та отримали сертифікати-свідоцтва Camozzi.

В результаті семінару керівництвом ф. Camozzi та представниками делегації КНУТД було вирішено продовжити співпрацю в області ознайомлення найкращих студентів кафедри механіки та машин і кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки факультету мехатроніки та комп'ютерних технологій основам сучасної пневмоавтоматики та мехатроніки на базі науково-учбового центу Camozzi в м. Києві.

13.04.2016