Нагородження переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість»

14 квітня 2016 року відбулось урочисте нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів» та «Проектування взуття та галантерейних виробів».

Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

із спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

І місце - Губаль Наталія Романівна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце – Дяк Леся Олександрівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце – Ціцей Соломія Федорівна (Мукачівський державний університет).

із спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

І місце – Шумейко Ірина Святославівна (Київський національний університет технологій та дизайну);

І місце – Башкіна Владислава Миколаївна (Вітебський державний технологічний університет, Білорусь);

ІІ місце – Пекна Яна Миколаївна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце – Маргітич Руслана Ярославівна (Мукачівський державний університет).

На заключному засіданні з привітанням переможців та побажанням подальших успіхів учасникам олімпіади виступили проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Чабан Віталій Васильович та помічник ректора Головко Дмитро Богданович.

Несподіваним подарунком для абсолютних переможців, які посіли І місце, став сертифікат на знижку 80% при купівлі однієї одиниці виробу в фірмовому магазині ТОВ «Дана-мода» від спонсорів олімпіади, яке очолює Іванова Людмила Іванівна. Вона особисто привітала переможців та запросила студентів до співпраці.

18.04.2016