Майстер-клас з бальних танців

У вівторок, 12.04.2016, за підтримки Студентського парламенту Київського національного університету технологій та дизайну було проведено безкоштовний майстер-клас з бальних танців від фіналістів "Танцюють всі!" та "Танці з зірками", майстрів спорту Віталія Загоруйко та Ганни Олефіренко.

Порадувала кількість учасників – не менше 20 пар, серед яких були як новачки, так і справжні майстри танцю, тренери нікого не залишили без уваги! Учасники майстер-класу вивчили основи танцю ча-ча-ча, польки та, звісно, вальсу.  Слід сказати, що незалежно від танцювального рівня підготовки всі учасники вивчили основи танців, отримали позитивні емоції, мали можливість познайомитися один з одним та танцювали до останньої хвилини трьох годинного майстер-класу без перепочинку!

Дякуємо всім за участь та запрошуємо на наступний майстер-клас, який відбудеться в середу, 20.04.16, о 18:00
(при собі мати зручну для танцю форму)!

18.04.2016