12 квітня відбулася Конференція студентів Київського національного університету технологій та дизайну.

Студентська Центральна виборча комісія Київського національного університету технологій та дизайну – це незалежний орган студентського самоврядування університету, який обирається на Конференції студентів університету. Студентська ЦВК створена для того, щоб провести чесні та прозорі вибори представницьких та виконавчих органів студентського самоврядування.

На порядку денному Конференції стояли наступні питання:

1. Затвердження порядку денного та регламенту виступів.

2. Обрання лічильної комісії Конференції студентів КНУТД.

3. Обрання головуючого КС КНУТД.

4. Обрання секретаря КС КНУТД.

5. Обрання студентської Центральної виборчої комісії КНУТД.

6. Різне.

Було прийнято наступні рішення:

1. Затверджено порядок денний та регламент виступів.

2. Обрано лічильну комісію КС КНУТД в складі 6 осіб, в яку увійшли: Притуленко Артем, Білоус Анна, Омельянська Аліна, Мельничук Олександр, Кучеренко Максим, Фоменко Олег.

3. Головуючим КС КНУТД обрано Красіловського Володимира.

4. Секретарем КС КНУТД обрано Кураксіну Валерію.

5. Студентську Центральну виборчу комісію Київського національного університету обрано у складі 13 осіб, до якої увійшли: Козиренко Іван, Шевченко Євгенія, Щур Карина, Бурдейний Денис, Юрків Юрій, Варченко Павло, Пащенко Анна, Хом'як Любомир, Лещенко Інеса, Антагулова Лілія, Завадько Ксенія, Зайцев Дмитро, Вершняк Ілля.

Чекаємо на засідання та перші рішення студентської ЦВК КНУТД!

20.04.2016