Засідання студентської ЦВК КНУТД

13 квітня відбулося засідання студентської Центральної виборчої комісії, на якому були прийняті наступні рішення:

1. Обрали головою студентської Центральної виборчої комісії Козиренка І.М.
2. Обрали секретарем студентської Центральної виборчої комісії Шевченко Є.С.
3. Затвердили 18 квітня останнім днем подачі заяв кандидатів на посаду керівників Органу студентського самоврядування гуртожитків.
4. Затвердили 22 квітня останнім днем передвиборчої компанії.
5. Затвердили 26 квітня датою виборів керівників ОСС гуртожитків.
6. Затвердили склад членів територіальної виборчої комісії в кількості 3 осіб.
7. Затвердили склад спостерігачів на ТВК в кількості 3 осіб.

Зразок заяв на розгляд кандидатури у якості спостерігача на 2016 р. та на включення в бюлетень кандидатури на посаду керівника ОСС гуртожитка додається. Заяви подавати голові сЦВК - Козиренку І.М. (звертатися за телефоном +380631290471), або секретарю сЦВК Шевченко Є.С. (звертатися за телефоном +380994354302).

Зразок заяви:

18 квітня  відбулося ще одне засідання, на якому було розглянуто пропозицію щодо продовження дати останнього дня подачі заяв кандидатів на посаду керівника Органу студентського самоврядування гуртожитку.

Цю пропозицію підтримали одноголосно, і комісією було утверджено, що останній день подачі заяв перенесений на 21 квітня!

20.04.2016