Третя лекція в рамках дискусійної платформи: «Крок до підприємництва»

В Київському національному університеті технологій та дизайну продовжує свою роботу дискусійна платформа: «Крок до підприємництва». Це стає вже доброю традицією. Студенти з нетерпінням чекають нових зустрічей, під час яких вони дізнаються багато цікавої та корисної інформації.

Цього разу поділитись своїм досвідом зі студентами прийшли Олександр Немер, IT-директор Arricano Real Estate, та Тетяна Кретова, представник IE Business School в СНД.

Олександр Немер розповів студентам про інтернет речей, який став однією з найперспективніших технологій останніх років. Студентам було цікаво дізнатись, що ці технології не далеке майбутнє, а реальне сьогодення. Проте розвиватись потрібно разом з технологіями, не перекладаючи на них все своє життя.

Тетяна Кретова поділилась зі студентами досвідом, як побудувати кар’єру, щоб бути конкурентоспроможним глобально. Розповідала про те, що освіта впродовж життя – це постійне підвищення своєї кваліфікації задля швидшого кар’єрного зростання. Акцентувала увагу на необхідності знання англійської мови як запоруки успіху в бізнесі.

Студентів і викладачів, як завжди, зібралось дуже багато. Розповіді гостей всі слухали з надзвичайною цікавістю. Лекторів просто засипали питаннями. Ми вже звикли, що лектори, які досягли успіхів у бізнесі, розповідають нам про власний досвід і практичне застосування отриманих знань. І знову всі переконались, що така форма навчання дуже гарно сприймається сучасною молоддю.

21.04.2016