Відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

21 квітня 2016 року відбулось урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

З привітанням від імені ректора до учасників звернувся голова оргкомітету олімпіади, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Чабан Віталій Васильович. Також виступили декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій професор Зенкін Микола Анатолійович та голова журі олімпіади, завідувач кафедри прикладної механіки та машин доцент Манойленко Олександр Петрович.

В олімпіаді цього року приймають участь 17 студентів з 5 ВНЗ України:

• Хмельницького національного університету;
  • Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Луцького національного технічного університету;
  • Херсонського національного технічного університету;
  • Київський національний університет технологій та дизайну.

21.04.2016