Сучасний дизайн інтер'єру пропонує безліч способів додати своєму житлу неповторний вигляд

В останні роки, все більш популярною стає художній розпис стін в інтер'єрі. Декоративний розпис стін і стель століттями використовувався в оздобленні храмів і палаців, а тепер і звичайні люди можуть відтворити на стінах свого будинку справжні витвори мистецтва.

Декоративний розпис стін в квартирі - це не тільки красиво, але і дуже практичний.

У студентській Дизайн-студії КНУТД, яка знаходиться в гуртожитку № 5, закінчився художній розпис стіни в стилі 3д. Директор Дизайн-студії, художник-дизайнер Олександр Кротевич виконав цю роботу грунтуючись на мотивах відомого роману Толкієна «Володар кілець», додавши нотку української природи та ефекту розширення простору. Дизайн-студія запрошує всіх зацікавлених, талановитих студентів та співробітників в гості, до співпраці і спільної творчості.

25.04.2016