Участь студентів в мовному клубі та конференції секції «німецька мова» кафедри ІМ в квітні

В квітні 2016 року викладачами німецької мови кафедри іноземних мов КНУТД було проведено 2 засідання мовного клубу «Фахова німецька мова», а також засідання секції «Німецька мова» в рамках XV Всеукраїнської конференції молодих вчених та студентів.

6.04.2016р. відбулося  засідання мовного клубу на тему «Конкурентний потенціал молодих спеціалістів в умовах сьогодення».

Студенти ознайомились та визначились з поняттями «кваліфікація» як практичні вміння та знання і «компетенції» як особисті якості. Були опрацьовані об’яви про роботу в німецьких фахових журналах відповідно до спеціальностей університету та порівняні з вітчизняними. Студенти визначили і обговорили вимоги до претендентів, а також свої особисті компетенції і можливості їх розширення та набуття для того, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

Ознайомлення з поняттями «кваліфікація» і «компетенції»

Студенти визначають свої компетенції (якості)

26.04.2016р. проведено засідання мовного клубу на тему «Захист навколишнього середовища – це наш обов’язок».

Студенти визначили дати квітня, пов’язані з навколишнім середовищем:

«День Довкілля» - проводиться в Україні щорічно в 3ю суботу квітня;

«День Землі» - проводиться в усьому світі щорічно 22 квітня;

«День пам’яті Чорнобильської катастрофи» - 26 квітня.

Були обговорені заходи, які стосуються «Дня Довкілля», особистий вклад кожного студента в захист навколишнього середовища, що повинен і може робити кожен свідомий громадянин. Дали відповідь на питання «Чи легко турбуватись про навколишнє середовище?»

Учасники засідання мовного клубу

27.04.2016р. проведено засідання секції «Німецька мова» конференції молодих вчених та студентів. В конференції взяли участь студенти 1-4 курсів, а також студенти-магістри. Було представлено широкий спектр проблемно-орієнтованих, загально-техічних та спеціалізованих тем. Представлені доповіді викликали жвавий інтерес і активне обговорення присутніх на засіданні учасників та гостей. Студенти показали достатньо висоий рівень підготовки з німецької мови.

Учасники та гості конференції

Студент гр. БІО-2-12 Касумов О., І місце