Засідання підсекції «Електропобутова техніка» наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

28 квітня 2016 року на кафедрі електромеханічних систем відбулось засідання секції «Мехатроніка, комп’ютерні системи, метрологія та інноваційні технології в машинобудуванні» за напрямом «Електропобутова техніка» ХV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі».

На засіданні були присутні студенти 2 – 5 курсів, що навчаються за напрямами кафедри ЕМС, та викладачі.

З вітальним словом до учасників конференції та інформацією про стан наукових розробок студентів на кафедрі ЕМС звернувся зав. кафедри проф. Злотенко Б.М.

Заслухано 20 цікавих і змістовних доповідей, що мають наукове та практичне значення.

«Інтелектуальна система керування температурою у приміщенні»

студ. Черниченко Ю.М., гр. МгЕМС-15

«Безпровідне керування мікрокліматом у будинку»

студ. Заєць Я.Б. гр. МгЕМС-15

«Система керування двигуном постійного струму»

студ. Панчук С.А. гр. МгЕМС-15

«Створення узагальненої моделі теплових процесів в ПМП за методом прямої аналогії»

студ. Светенок Є.І., БЕМ-12

«Підвищення ефективності роботи компресійного холодильника»

студ. Кузьмич І.А., гр. МгЕМС-15

Кращі доповіді у вигляді статей рекомендовано до публікації у фахових наукових журналах університету.

Завершилось засідання підсекції конференції нагородженням переможців:

• Вузівського конкурсу студентських наукових робіт - секція «Енергоефективність та енергозбереження»

Черниченко Юрій Миколайович

Заєць Ярослав Борисович

Науковий керівник Злотенко Б.М. (каф. ЕМС, зав. каф., професор)

• Вузівського туру Олімпіади:

Камінський Р. В., Червонніков І. В.
гр. БЕМ-13

(Дисципліна «Обробка інформації в інтерактивних середовищах»)

Кізілов Є. А., Тесленко А. В., Ничеглот В. В.
гр. БЕМ-14

(Дисципліна «Електричні вимірювання ЕМС»)

04.05.2016